Kapat

Kapat

(0312) 418 76 76

Seviyeli Mezunları Türkiye’nin Dört Bir Yanına Uğurladık

Cumhuriyetimizi ve geleceğimizi emanet ettiğimiz 2015-2016 eğitim öğretim yılı lise son sınıf öğrencilerimizi görkemli bir törenle üniversiteye uğurladık.
15.06.2016 Çarşamba günü okulumuz konferans salonunda gerçekleşen törende velilerimizin yanı sıra Kurucumuz, Genel Koordinatörümüz, İdarecilerimiz ve öğretmenlerimiz de öğrencilerimizi yalnız bırakmadı. Başarılarıyla dereceye giren öğrencilerimize plaketlerinin takdimi ve okul birincimiz tarafından okul kütüğüne isminin çakılmasının ardından şanlı Türk bayrağı ve okul flaması gelecek senenin mezun adayı öğrencilerimize törenle emanet edildi.

 

Mezunlarımızın gözlerindeki pırıltıya nazar değmesin temennisiyle kurucumuz Sayın Ünsal GÜNDOĞAN tarafından tüm öğrencilerimize nazar bocuğu hediye edildi. Diplomalarını öğretmenlerinin ellerinden alan Seviye Okulları’nın geleceğe umutla bakan mezunlarını heyecan ve biraz da hüzünle üniversiteye uğurladık. Mezuniyet yemini etmelerinin ardından keplerini atan öğrencilerimize Seviye Ailesi olarak hayatlarında başarılar diliyoruz.

06152016054843

Bu Yaziyi Paylaş :